Skvělý start v náročném roce 2023!

Většina z nás cítí, že před námi není typický rok, trochu předvídatelný, trochu plánovatelný, jako dříve. Ocitli jsme se ve velmi dynamické době, jakou naše generace zažila ve slabším odvaru v „revolučním“ roce 1989.

Rok 2023 je ale jiný. Světová ekonomika předvádí turbulence související s mnohými dosud nevídanými vlivy. Nebudu je všechny vyjmenovávat, snad zmíním, že ke své praxi v energetice a a původně technickému vzdělání, mám svůj pragmatický pohled na „zelený úděl“, který jsme si nemohli vybrat. A který by v některých ohledech – totiž zlepšování životního prostředí – byl i vítaný. Ovšem pokud by političtí proklamátoři a autoři vzali v úvahu i fyzikální a technologické možnosti současné techniky. Pak bychom jistě neměli tento neblahý vliv na ceny energií. Ale dosti úvah.

Náš tým přeje všem podnikatelům a lidem ekonomicky aktivním, aby měli štěstí, to v prvé řadě. Myslíme si, že letos ho bude potřeba více než kdy jindy. Také osobní i podnikatelské úspěchy a pochopitelně pevné zdraví!

To vše vám přejeme v nové roce 2023!