Zvýšení prodeje

Pomocí osobního poradenství nebo koučování vám pomohu ke zvýšení prodeje ve vaší firmě. Využívám přitom 25 let zkušeností, které jsem nasbíral na obchodních a vedoucích pozicích. Podívejte se na veřejnou případovou studii.

Využijte úvodní bezplatnou konzultaci. Projdu s vámi všechny možnosti zvýšení prodeje ve vaší firmě. Podívejte se na níže uvedený postup.


Jak zvýším prodeje ve vaší firmě?

1. Analýza situace

Projdu si s vámi aktuální situaci. Podíváme se na portfolio. Zhodnotím současný obchodní tým a jejich motivaci. Podíváme se na strategii prodeje. Stanovíme si cíle a důležité milníky.

2. Diskuse a prezentace

Z prvního setkání vyplynou možnosti dalšího postupu. Následuje nezávazná prezentace a diskuse s vámi. Řešíme konkrétní návrhy na zvýšení prodeje.

3. Rozhodnutí a akce

Pokud se rozhodnete pro dlouhodobou spolupráci a tím i zvýšení prodeje, společně uvádíme návrhy do praxe. Ověřujeme si dopady na prodej.

Chtěl bych poděkovat za kurzy, které jste realizovali u nás ve firmě. Všechny dosud absolvované kurzy mi přinesly nové podněty a inspiraci pro rozvíjení obchodních vztahů. Patrik Filusz, Manager,Deloitte Advisory s.r.o.

Na co se soustředit při výběru obchodníka

Najít dobrého obchodníka v dnešní době není vůbec snadné

Obchodní tým na startovní čáře: rady do začátku

Když se vám podaří sestavit tým skvělých a motivovaných obchodníků, zdaleka ještě nemáte vyhráno.

Jak správně motivovat své obchodníky

Můj oblíbený motivační dárek je pivní korbel s nápisem „Nejlepší obchodník firmy“.