Školení a kurzy obchodních dovedností

Chcete zvýšit prodeje a zlepšit výsledky obchodního týmu? Právě pro vás jsou určeny kurzy obchodních dovedností. Předám vám praktické zkušenosti, které jsem získal během 18 let praxe v obchodních a vedoucích pozicích.

Školení na míru

Veškerá vypsaná školení pro vás připravuji na míru. Kontaktujte mě pro podrobnosti a výhody, které díky školení získáte. Přečtěte si praktické případy, jak zvýšit prodejnost.


Školení a kurzy pro obchodní zástupce a vedoucí manažery

Jak efektivně domluvit schůzku

Prodejní dovednosti využíváte už v úvodním telefonátu. Zvyšte úspěšnost domlouvání schůzek. Zvládněte námitky volaného.

Uspějte na první schůzce

Naučte se nebo zdokonalte vedení obchodních schůzek. Vypořádáte se s námitkami. Získejte nové obchodní dovednosti.

Koučink při vedení lidí

Školení vás naučí, jak vést zaměstnance. Rozvinete jejich potenciál. Praktický nácvik koučování. Návratnost koučingu (ROI) dle výzkumu je 529 %.

Úspěšná komunikace pro byznys

Naučím vás komunikovat jinak, zjistit komunikační typy a vést úspěšný rozhovor. Kurzy vám pomohou osvojit si aktivní naslouchání.

Etiketa pro obchodní zástupce

Znáte pravidla business etikety a komunikace (telefonické, e-mailové a neverbální), víte jak uplatnit image a styl v obchodním jednání a etiketu v průběhu obchodního jednání ???

Time Management s úsměvem

Jak sladit svoje životní a pracovní cíle. Odhalte na školení "žrouty" času. Zjistěte efektivní vyřizování úkolů a další tipy.


Proč školení prodejních dovedností od nás?

Kurzy obchodních dovedností často školí lektoři, kteří nemají dostatek zkušeností z praxe. Své kurzy a školení mám podložené 25 lety zkušeností. Pracoval jsem obchodní ředitel. Vedl jsem 300 lidí. V jiné firmě jsem s obchodním týmem 25 zaměstnanců byl odpovědný za obrat 300 milionů korun. Obchod je moje vášeň. Veškeré školení a kurzy obchodních dovedností připravuji s důrazem na praxi. Ing. Aleš Sladký

Kurzy Etikety vede zkušená lektorka a konzultantka Ing. Kateřina Mokrá, Ph.D. Od roku 2010 pracuje rovněž jako pedagog na VŠB-TU Ostrava, Ekonomické fakultě, Katedře managementu se zaměřením na oblast etikety a rozvoje lidského potenciálu.


Reference

"S paní Kateřinou Mokrou spolupracujeme na vzdělávání našich zaměstnanců v kurzech zaměřených na etiketu od roku 2013. Školení bylo vždy šité na míru dle jednotlivých skupin účastníků a to od programátorů, přes projektové manažery, asistentky až po TOP management naší společnosti. Zpětná vazba od účastníků všech skupin byla vždy výborná a paní lektorka patří k nejlépe hodnoceným lektorům v naší společnosti. Spolupráce s paní Mokrou je velmi dobrá, flexibilně reagovala na naše požadavky a potřeby. Již samotný první kontakt s paní lektorkou svědčí o tom, že má etiketu v krvi."
Petra Sýkorová, HR and Operation/ KVADOS, a.s.

Chtěl bych poděkovat za kurzy, které jste realizovali u nás ve firmě. Jako základní přidanou hodnotu kurzů považuji skutečnost, že nejste školitelé teoretici, ale že jste si prošli praxí a víte co očekáváme a místo dlouhých pouček a naučených teorií stavíte na zkušenostech z reálného prostředí. Všechny dosud absolvované kurzy mi přinesly nové podněty a inspiraci pro rozvíjení obchodních vztahů. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.       Patrik Filusz, Manager, Deloitte Advisory s.r.o.

V roce 2013 jsme se rozhodli věnovat pozornost službám zákazníkům - našim divákům. Nejzásadnější nám přijde převážně komunikace s diváky. Půl roku jsme se s panem Ing. Sladkým průběžně věnovali komunikaci a obchodním jednáním. Program obsahoval školení i akční tréninky, které byly příjemným zpestřením pro školené zaměstnance divadla a ideální zpětnou vazbou pro školitele a zadavatele. Program vznikl na míru divadlu samotnému a právě díky tomu můžeme průběžně sledovat první výsledky.
Eliška Nováková, šéfka marketingu Národní divadlo moravskoslezské

Je na Vás poznat, že s lektorováním máte zkušenosti, že nejste pouhý akademik, ale máte za sebou dlouholetou praxi s lidmi. Za sebe hodnotím Váš výkon na výbornou.
Mgr. Karel Zeman, ATELIER ARCHPLAN Ostrava s.r.o.

Školení mělo spád, kladně hodnotím interakci se zúčastněnými formou konkrétního testu a výzvy k vyjádření se k jednotlivým tématům.
Jan Staroba, Chytrý Software